Drahovská traktoriáda 2018

TRAKTORIÁDA 2018 se uskutečnila 9. 6. před drahovskou hospodou. První traktory začaly najíždět již před osmou hodinou ranní a do jedenácté hodiny, kdy končila prezentace, dorazilo 60 strojů. Poté se rozjela tradiční spanilá jízda obcí. Oblíbená jízda zručnosti se bohužel letos...........

TRAKTORIÁDA 2018 se uskutečnila 9. 6. před drahovskou hospodou.  První traktory začaly najíždět již před osmou hodinou ranní a do jedenácté hodiny, kdy končila prezentace, dorazilo 60 strojů.  Poté se rozjela tradiční spanilá jízda obcí. Oblíbená jízda zručnosti se bohužel letos nekonala, a to z technických důvodů. Proto jsme se rozhodli ocenit stroje v několika kategoriích.  Akce vyvrcholila vyhlášením výsledů a předáním cen.  Občerstvení zajistila Ilona Nedvědová se svými pomocníky a protože bylo opět krásné slunečné počasí, přišla vhod i výborná točená zmrzlina. K dobré náladě přispěla také muzika a pro děti tu byl skákácí hrad, který nám zapůjčila Bukovská voda. Nakonec patří jako každoročně poděkování našim stálým i novým sponzorům, účastníkům, návštěvníkům a také všem, kteří nám jakkoli pomohli připravit příjemný den.

Umístění strojů  a více fotografií na http://sdhdrahov.4fan.cz

Hlavní sponzor:  SMO Bukovská voda

Ostatní sponzoři:   Obec Drahov, SDH Drahov,  Radek Pohan – PRODEJ UHLÍ A PÍSKŮ OD ČERTA,  Obec Zlukov,  Kouba František, , Hille Martin st., Vaňas Jaroslav, Hillová Martina,

Nováková Lenka, Nedvědová Ilona,  Berkovská Andrea, Karel Vondruška ,

Berkovská Karolína - Fotograf

Trachtová Vendula – dozor u skákacího hradu

V souvislosti s GDPR byli všichni účastníci upozorněni, že budou zveřejněny na stránkách obce výsledky a některé fotografie s tím, že kdo nesouhlasí, do konce akce toto oznámí pořadatelům. Nikdo nesouhlas nevyjádřil.

Foto ve fotogalerii

Datum vložení: 10. 8. 2018 0:00