Navigace

Obsah

Zastupitelstvo

Starosta

  •  ing.František Havlíček 

Místostarosta

  • Irena Dvořáková DiS

Členové

  1. Blanka Ranglová
  2. Petr Dolejš DiS
  3. Petr Dolejš st.
  4. Andrea Berkovská
  5. Lenka Nováková

 Starosta Sboru dobrovolných hasičů: 

  • Jan Dvořák ml.

Velitel zásahového družstva SDH  

  • Jiří Dolejš

 

 

Události v obci

9. 7. 2019

SBĚR ELEKTRO a NEBEZPEČNÉHO ODPADU

AktualityZobrazit více

26. 6. 2019

Rozpočtové opatření č.4

Úřední deskaZobrazit více

24. 6. - 27. 7. 2019

Informace o zasedání zastupitelstva kraje 27. 6. 2019

Úřední deskaZobrazit více

21. 5. 2019 - 31. 3. 2020

OZNÁMENÍ O ZVEŘEJNĚNÍ SCHVÁLENÉHO ZÁVEŘEČNÉHO ÚČTU SVAZKU OBCÍ VESELSKO ZA ROK 2018 VČ. ZPRÁVY O VÝSLEDKU PŘEZKOUMÁNÍ HOSPODAŘENÍ ZA ROK 2018

Úřední deskaZobrazit více

21. 5. - 31. 8. 2019

OZNÁMENÍ O ZVEŘEJNĚNÍ II. ROZPOČTOVÉHO OPATŘENÍ K ROZPOČTU SVAZKU OBCÍ ZA ROK 2019

Úřední deskaZobrazit více